ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 09.08


Равликів із Полтавщини активно експортують до Європи

Равликів, які вирощуються під Полтавою, активно експортують до країн Середземномор'я - Італії, Іспанії, Португалії та Франції. Там вони користуються значним попитом.

У селі Терентіївка Полтавського району, на фермі "Лісовий равлик" вирощують близько 10 тонн равликів за рік. Більшу частину продають на експорт, меншу - тут, в Україні.

 — Спираючись на досвід та пройшовши навчання на закордонних і вітчизняних фермах, ми розробили основні стратегії розвитку. Місце було вибране не випадково, поруч із містом, для зручної транспортної розв'язки; екологічно чиста зона, поряд із сосновим лісом, - вважає співвласник ферми Сергій Яхно.

На фермі не лише вирощують промислового равлика, а й переробляють його та створюють готові напівфабрикати для поставок в ресторани, кафе, торгові мережі. Також тут налагоджений прийом туристів. Відвідувачі мають можливість ознайомитися, як проходить повний цикл по вирощуванню їстівного равлика, продегустувати делікатеси такі, як Ескарго, фірмовий паштет, мариноване філе равлика та ікра.

"Наша ферма продовжує розвиватись. Маємо ще безліч ідей, які плануємо тут реалізувати. Тому попереду ще дуже багато нового для України і Полтавщини в цілому. Ми хочемо долучитися до того, щоб зробити туристичний напрямок нашого регіону цікавішим і привабливішим", — зазначив Сергій Яхно.

бізнес, експорт, равлик

За темою:

  • Полтавець виграв п'ятсот тисяч на розвиток власної справи
  • На Полтавщині відбувся фестиваль “Урбан. Бізнес. Фест”
  • Полтава - на п'ятнадцятому місці щодо привабливості для ведення бізнесу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.