ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 02.03


Раз на чотири роки: 29 лютого на Полтавщині стала на рушник 21 пара наречених

Поєднати свої долі в особливий день, який випадає тільки раз на чотири роки, на Полтавщині зголосилася цьогоріч 21 пара. Найбільшу кількість новостворених родин працівники державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували у Кременчуці.

 

Раз на чотири роки у закоханих усього світу з'являється унікальний шанс – зареєструвати свій шлюб 29 лютого. Вважається, що цей день, котрий випадає тільки у високосний рік, є винятковим. 

Особлива дата, подейкують, служить оберегом для наречених та сприяє зміцненню стосунків і взаєморозумінню. 

"Кожна закохана пара бажає організувати незабутнє весілля, яке відтворить вир їх палких почуттів. Вибір дати одруження не менш важливий етап під час планування весільної церемонії. Поєднати свої долі в особливий день, який випадає тільки раз на чотири роки, на Полтавщині зголосилася 21 пара. Так, найбільшу кількість новостворених родин працівники державної реєстрації актів цивільного стану зареєстрували у Кременчуці, де засвідчити свої стосунки вирішили 9 пар наречених, у Гадячі – чотири пари, у Лубнах та Горішніх Плавнях – по дві пари", – зазначила Ірина Свистун, очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

шлюб, весілля, дата, юстиція, статистика

За темою:

  • Шлюби та розлучення під час карантину: що говорить статистика
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.