ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 10.01


Разом із COVID-19 в області триває зростання захворюваності на грип

На Полтавщині паралельно з поширенням коронавірусної інфекції спостерігається активне розповсюдження грипу. Зросла кількість викликів бригад екстреної допомоги за добу – майже 800 (раніше – 500-600).

 

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОВА Віктор Лисак, аналізуючи стан запобігання поширенню гострого респіраторного захворювання COVID-19 в Полтавській області.

"В Україні та області зокрема паралельно з COVID-19 іде підйом захворюваності на грип та ГРВІ. На Полтавщині циркулює переважно грип А, який є висококонтагіозним і протікає зі значним підйомом температури та низкою супутніх клінічних проявів. 50% серед усіх пацієнтів – діти", – зазначив Лисак.

Він наголосив, що необхідно дотримуватися усіх профілактичних заходів, які впливають на темпи розповсюдження грипу. Йдеться про регулярне миття рук, дотримання правил особистої гігієни, дезінфекцію приміщень.

Наразі серед громад зі швидкими темпами розповсюдження коронавірусної інфекції – Новосанжарська, Хорольська, Горішньоплавнівська, Великобагачанська, Полтавська і Кременчуцька.

Загалом за минулий тиждень на Полтавщині виявили 229 нових випадків захворювання на COVID-19. Продовжують лікування 679 хворих. Триває вакцинація жителів області.

коронавірус, медицина, статистика, здоров'я, грип, вакцинація

За темою:

  • Проти грипу нині вакциновано 0,35% населення області
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.