ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:22 02.10


Реформування вторинної медичної допомоги в країні розпочнеться з Полтавщини

Фінансування української медицини у 2019 році планують збільшити на майже дев'ять мільярдів - до 95,8 мільярдів гривень. У тому числі гроші підуть на пілотний проект, який реалізовуватиме Полтавщина.

Як повідомили в Кабінеті міністрів України, з цих коштів для сталого розвитку первинної медичної допомоги у бюджеті 2019 року закладено 15,3 млрд грн. Передбачається, що вже у 2019 році всі заклади первинної ланки підпишуть договори з Національною службою здоров’я України. 

Крім того, у проекті Держбюджету заклали 966 мільйонів гривень на пілотний проект із реформування вторинної медичної допомоги у Полтавській області. Цей пілотний проект необхідний для того, щоб підготуватись для трансформації вторинної медичної допомоги у межах всієї країни у 2020 році.  

Передбачається, що Національна служба здоров’я буде сплачувати частину лабораторних та інструментальних послуг (рентгенографія, УЗД тощо), які будуть призначатись за направленням сімейних лікарів. Повний перелік послуг згодом опублікує Міністерство охорони здоров’я України. 

"Певно, що найбільш відчутною зміною медицини у наступному році буде пілотний проект із фінансування поліклінічної медичної допомоги. На прикладі Полтавської області буде визначено, що потрібно залишити, а що змінити у розробленій системі, аби перезапуск вторинної ланки у 2020 році пройшов якомога успішніше", - пояснив голова Центру "Ейдос" Віктор Таран
 

 

медицина, реформа, бюджет, гроші, влада, проект

За темою:

  • Ринки у Полтаві поки що не відкриватимуть
  • Три підозри на коронавірус не підтвердилися
  • Наразі на самоізоляції на Полтавщині перебуває понад дві тисячі осіб
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.