ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 30.07


Рекорд: на Полтавщині за добу плюс сімнадцять випадків коронавірусу

Станом на сьогодні в Полтавській області спостерігається сплеск кількості нових випадків захворювання на коронавірус. З початку пандемії в регіоні виявили 431 випадок, з них тридцять випадків - за останні два дні.

Нагадаємо, у місті Горішні Плавні померла 91-річна жінка, яка перебувала в "Будинку захищеної старості".

Віктор Лисак, начальник департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА повідомив, що в цьому будинку для людей похилого віку — спалах коронавірусу. І до самого закладу —  багато питань з цього приводу.

Ми маємо два великі осередки. Це осередок – село Дмитрівка, будинок людей похилого віку, де вже на сьогодні госпіталізовано 19 чоловік із 38. Маємо один летальний випадок. Але коли ми почали дивитися, послали туди комісію, то в нас виникає дуже багато питань. Другий в нас осередок – це Гадяч, гуртожиток. Ми зобов’язані сьогодні посилити роботу всіх структур, які є зорганізовані для проведення протиепідемічних заходів

- сказав Лисак.

Лисак наголошує, що: в умовах адаптивного карантину має бути соціальна дистанція – одна людина на 5 метрів, говорить, що в Дмитрівці ліжка стоять дуже щільно.

Щодо Гадячу, то спалах зафіксували в гуртожитку для внутрішньо переміщених осіб.

Там,  у трьох мешканців виявили позитивний результат на COVID-19.

30 липня в Україні зафіксували 1197 нових випадків коронавірусу. З них 17 – на Полтавщині.

Всього з початку пандемії в країні підтверджено 68 794 випадки COVID-19, з них 38 154 одужали, 1673 померли. Кількість зареєстрованих активних хворих станом на 30.07 складає 28 967. В Полтавській області всього було виявлено 431 випадок COVID-19, з них 326 одужало, 15 – померло, 90 продовжують хворіти.

коронавірус, нові випадки

За темою:

  • За минулу добу на Полтавщині — плюс 606 нових випадків коронавірусу
  • У Кременчуці від коронавірусу помер лікар-онколог
  • Відкриття будиночка святого Миколая - під питанням
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.