ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 10.10


Ремонтники повертають полтавцям світло і воду

Майже до всіх осель Полтави повернулися світло і вода. У деяких громадах Полтавської області тривають ремонтні роботи по відновленню подачі електроструму.

 

Зранку внаслідок масованого ракетного удару окупантів по критичній інфраструктурі України, на Полтавщині зникло світло. Через знеструмлення насосів в оселях зникла вода, а в містах зупинилися тролейбуси. Станом на 18:00 у Полтаві повністю відновлене електропостачання. 

У прес-службі "Полтаваобленерго" повідомили:

— Полтава вся заживлена. По області ще працюють ремонтні бригади і відновлюють електропостачання у громадах колишніх Кобеляцького, Новосанжарського, Машівського районів. Вони уже підключені до мережі, але бригади ще не завершили усі необхідні роботи.

Відомо, що у Полтаві були випадки загоряння трансформаторних підстанцій внаслідок перепадів напруги. В обленерго не повідомляють кількість пошкоджених трансформаторів. Інформація про адреси конкретних енергооб'єктів та їх стан, згідно з обмеженнями воєнного стану, наразі не розголошується.

Також у Полтаві частково відновлено водопостачання. Миттєвого відновлення послуг у кожній оселі чекати не варто. Більшість із трьох десятків насосних станцій, які постачають воду до квартир, потрібно вмикати вручну. Окрім цього комунальникам необхідно випустити з системи повітря і заповнити її водою, а на це потрібен час.

вода, світло, Полтаваобленерго, ремонт, знеструмлення

За темою:

  • Через загрозу ракетних атак по області застосували превентивні відключення електроенергії
  • У "Полтаваобленерго" пояснили, чому скасовано режимні виміри електронавантажень
  • По області застосували графік погодинного відключення електроенергії
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.