ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 23.04


"Renault Duster" залишається найпопулярнішим автомобілем у Полтаві

За три перші місяці року на Полтавщині придбали 670 нових автівок, кожна з яких у середньому коштувала 27 тисяч доларів США. Найпопулярнішим у Полтаві залишається кросовер "Renault Duster".

За три перші місяці року на Полтавщині придбали 670 нових автівок, кожна з яких у середньому коштувала 27 тисяч доларів США.

Сума витрат у січні-березні в регіоні склала $18 млн. Найпопулярнішою маркою було "Renault" - 133 авто на суму $1,7 млн без врахування вартості додаткового обладнання. Також попитом користувалися "Toyota" і "Nissan", – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Бестелером у Полтаві, як і минулого року, залишається кросовер "Renault Duster". Серед зареєстрованих авто 29% – машини з дизельними двигунами.

Загалом у першому кварталі 2020 року в Україні зареєстрували 20 тисяч нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тисяч. Сума витрат у січні-березні склала $560 млн. Найпопулярнішою маркою в Україні було "Renault", яких зареєстрували 3,5 тисячі авто. Минулого місяця через введення карантину в Україні продажі знизились на 16%, якщо порівнювати із березнем 2019 року.

Нагадаємо, у лютому в Полтаві та області придбали 240 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $28 тисяч.

транспорт, авто, гроші, статистика

За темою:

  • У Полтаві сталася ДТП: рух транспорту перекрили
  • З Кременчука тепер можна доїхати до Щецина
  • ДТП: жінка на "Таврії" зіткнулася з автобусом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.