ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 09.08


Реставрувати кадетський корпус почнуть навесні наступного року

Історична будівля, нарешті, передана на баланс державної судової адміністрації. Після реставрації в ній розмістять три районні суди Полтави, які планують об’єднати в один окружний.

На першому поверсі відреставрованої будівлі мають розмістити приміщення з окремим входом під громадський простір. Його, зокрема, за мінімальну плату можуть передати місту, повідомляє видання Урядовий кур'єр.

Також, у планах відкрити міський музей або експозицію історії кадетського корпусу.

Ремонтні роботи мають розпочати навесні 2020 року. До речі, об’єкт уже дослідили німецькі фахівці. На початковому етапі перекриють дах, щоб уберегти споруду від подальшої руйнації. Відомо, що вже цього року на ремонт колишнього кадетського корпусу буде виділено близько 220 мільйонів гривень.

Торік коштом державної судової адміністрації відреставрували колишні казарми у центрі Харкова і розмістили там Харківський апеляційний господарський суд. Отже, сподіваємось, що історична будівля у центрі Полтави вже скоро прийматиме відвідувачів.

Довідково: Полтавський кадетський корпус за часів імперії був найстарішим та найпрестижнішим навчальним закладом на території сучасної України. Потім у будівлі розмістилося Полтавське вище зенітно-ракетне училище. Головний корпусний будинок зведено у 1835—1840 роках у стилі пізнього класицизму під керівництвом архітектора М.І. Бонч-Бруєвича.
 

кадетський корпус, реставрація, судова адміністрація

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.