ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:15 12.06


Популярний гурт "Архів ресторанної музики" згадає молодість у парку "Перемога"

Музично-розважальна вечірка "На хвилях ностальгії" має відбутися в обласному центрі на танцювальному майданчику парку "Перемога" 13 червня. Гратиме "Архів ресторанної музики".

У рамках вечірки перед гостями виступить відомий полтавський гурт "Архів ресторанної музики", - йдеться у повідомленні 0532.UA

"Ми спеціально обрали саме цю локацію для виступу – виконаємо пісні, які лунали на полтавських майданчиках тридцять – сорок років тому. "Бокал вина", "Ти любов моя перша", "Мила", "Повернися", "Згадай", "Біла береза" - це пісні саме тих часів. Частину з них написали наші полтавські музиканти, частину привезла у Полтаву ризька група "Тоніка – 67". Вони колись двічі у нас виступали і вразили місцевих глядачів. На цих піснях росло ціле покоління . Це наші мами і тата. Тоді парк "Перемога" і ДК залізничників були основними осередками культури і спілкування. І, напевно, саме ті пісні дали поштовх і заряд позитивної енергії на ціле життя. Ми досі займаємося улюбленою справою, і хочемо подарувати полтавцям по – своєму унікальну програму. Унікальна вона тому, що навряд чи хтось повторить її репертуар. Ми спеціально гратимемо у будній день, адже на вихідні містяни роз’їдуться , ми обіцяємо, що цей вечір для вас стане незабутнім", - сказав лідер гурту Генадій Рагулін.

Також, за словами організаторів, на всіх відвідувачів чекає фестиваль пива від "BEER HOUSE", різноманітні майстер-класи, цікаві фотозони, виступи вуличних музикантів, та виступи дітей продюсерського центру "Архів".

Всіх бажаючих чекають на танцювальному майданчику парку "Перемога"  13 червня, початок о 17:00, вхід вільний.

дозвілля, вечірка, музика, ретро, концерт

За темою:

  • У листопаді до Полтави завітає "Бумбокс"
  • У Полтаві півтисячі хористів заспівали твір Івана Котляревського
  • У Полтаві презентували каталог-альбом старовинних поштових карток
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.