ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 02.05


Ревізор у Кременчуці: малюнки кров'ю і працьовитий павук

30 квітня в ефірі "Нового каналу" вийшов "Ревізор. Магазини", зйомки для якої проходили в Кременчуці наприкінці вересня 2017 року.

Ведуча Наталія Кудряшова разом з співведучою-провокатором Кариною Бєлової перевірили ряд торгових точок, у т.ч. рибні ряди на центральному ринку, магазин «Сирне королівство» на вул. Соборній, магазин «Абсолют» на Раківці та «Оптовичок» на пивзаводі.

Кудряшова вперше побачила на ринку живих раків і знайшла рибний фарш під прилавком та стаканчик з риб'ячої кров'ю, в який був пензлик. «Ревізор» припустила, що продавці підфарбовують рибу кров'ю, щоб вона виглядала свіжіше.

Вразила Кудряшову обробна - на брудних столах все було в перемішку - і риба, і відходи, і брудні інструменти — смердить по-скотськи.

«Ревізор» не рекомендував покупцям рибні ряди.

Наступною торговою точкою в сюжеті стало «Сирне королівство».  «Ревізор» знайшов на складі прострочену продукцію (гриссини), що не оприбуткований товар (спеції). У холодильнику зберігався сир без маркування українською мовою, на який в магазині не знайшлося сертифікатів.

 У торговому залі «ревізору» сподобалося більше. У підсумку Наталія Кудряшова сказала, що магазин схожий на ідеальний, який вони шукають уже два роки, але виявлені на складі недоліки і порушення не дають їй права рекомендувати його покупцям.

Наступним магазином став гастроном «Абсолют» на Раківці. Тут «ревізору» здалося брудно — в холодильнику бруд і на полицях, на картонних підстилках, а також шматочок хліба, шоколаду ... чийсь обід в судочку.  

перевірка, Ревізор, Кременчук

За темою:

  • У Полтаві перевірили "Маркет Опт"
  • Шкідники і гризуни заважають "Домініку" виробляти цукерки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.