ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 14.09


Революція у міськраді: депутати звільнили заступників Мамая

Депутати Полтавської міськради 14 вересня скликали друге пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії. Серед ініціаторів - фракції БПП "Солідарність", СДП, "Рідне місто", "Самопоміч". Взяли участь у сесії і депутати від "Свободи", які мають окрему позицію. 

 

Як відомо, міський голова днями на погоджувальній раді, яку сам і скликав, не зміг дійти консенсусу з головами фракцій. На думку голови фракції СДП Олександра Шамоти, зараз у місті не вирішуються життєво необхідні питання. А міський голова "системно не займається своєю роботою".

Нагадаємо, що на минулому пленарному засіданні позачергової сесії депутати зняли з посади секретаря міськради Оксану Деркач. Із цим рішенням, утім, не погоджується ні вона сама, ні міський голова. Олександр Мамай заявив, що цією справою займатиметься СБУ.

На позачервовій сесії були присутні 28 депутатів, із них 23 проголосували за позбавлення повноважень заступників Олександра Мамая — Ольги Борисенко, Наталі Сук та Світлани Тарашевської. Фракція "Свободи" не голосувала за усунення з посад заступників міського голови. Також депутати проголосували за розпуск виконкому міськради. Після чого депутати оголосили перерву для консультацій та обговорення кандидатур.

політикум, влада, міськрада, депутати

За темою:

  • Полтавський депутат-свободівець заявив про вихід із партії
  • COVID-19: один новий випадок підтвердили у Полтаві, два - по області за добу
  • На Полтавщині судитимуть колишню головну бухгалтерку Кременчуцької міськради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.