ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 19.05


Рибне місце: у судах - 21 обвинувальний акт щодо браконьєрів

На Полтавщині поліція розслідує 92 кримінальних провадження за фактами незаконного рибного добувного промислу.

 

Із початку року за фактами незаконного рибного добувного промислу підрозділами дізнання поліції Полтавщини у співпраці з водною поліцією, під процесуальним керівництвом прокуратури, розпочато 92 кримінальних провадження. Наразі 22 особам вже повідомлено про підозри та скеровано до суду 21 обвинувальний акт. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали  державі шкоди на суму понад 10 мільйонів гривень.

У Полтавській обласній військовій адміністрації днями відбулося засідання постійно діючої комісії з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів. Захід пройшов під головуванням начальника Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна. У засіданні взяли участь начальник ГУНП в Полтавській області Євген Рогачов, керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній та керівники органів державного контролю з питань екології Полтавщини. Під час зустрічі учасники обговорили результати спільної роботи з протидії браконьєрству на водоймах області в період нересту риби та визначили алгоритм взаємодії щодо посилення захисту водних біоресурсів під час їх природного відтворення.

Начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов наголосив: "За фактами незаконного рибного добувного промислу підрозділами дізнання поліції Полтавщини, під процесуальним керівництвом прокуратури, у поточному році розпочато 92 кримінальних провадження, 83 з яких - із початку квітня.  Наразі 22 особам вже повідомлено про підозри та скеровано до суду 21 обвинувальний акт. За попередніми підрахунками, правопорушники завдали  державі шкоди на суму понад 10,5 мільйонів гривень. Під час проведення комплексу заходів із протидії браконьєрству на воді правоохоронці вилучили понад 24 км риболовецьких сіток та понад 70 інших  заборонених знарядь лову. Також у зловмисників вилучені 10 транспортних засобів (6 автомобілів, 2 мотоцикли та 2 причепи), що використовувалися в злочинній діяльності, та близько 40 різних плавзасобів".

У рамках відкритих кримінальних проваджень тривають слідчі дії. За зібраними матеріалами призначені судові інженерно-екологічні експертизи, за висновками яких, при встановленні істотної шкоди, винні особи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

рибалка, закон, кримінал, поліція, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.