ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 02.06

P


Рибофлавін: яскравий представник вітамінів групи В для нашого здоров'я


Регулярне надходження різних вітамінів та мінералів відіграє визначальне значення у збереженні здоров'я та благополуччя нашого організму. Однією з незамінних речовин для людини є рибофлавін, який також відомий як вітамін В2. 

Ця речовина є одним із представників групи В, і має багато властивостей споріднених їй нутрієнтів — зокрема є водорозчинною та і не може накопичуватися в організмі. Водночас вчені підтверджують її важливість для роботи різних органів та систем нашого тіла.

Зокрема, вітамін В2 дуже важливий для профілактики кисневого голодування тканин та органів – він стимулює кисневий обмін між клітинами. Також ця речовина підтримує здоровий енергетичний метаболізм клітин, впливає на гормональний баланс, функції та здоров'я серцево-судинної системи. І на цьому її переваги здоров'ю не закінчуються.


Адекватне щоденне вживання рибофлавіну дуже корисне для:

  • Адекватної роботи імунітету. Робота імунітету людини починається у кишківнику, який виступає одним із перших бар'єрів для патогенних мікроорганізмів. Вітамін В2 підтримує здорову мікрофлору травного тракту, що сприяє повноцінному засвоєнню інших поживних речовин.
  • Здорового зору в похилому віці. З роками збільшується ризик катаракти – помутніння кришталика ока. Такий стан може спричинити серйозні проблеми та навіть сліпоту. Водночас активне вживання рибофлавіну знижує ризик виникнення такої хвороби.
  • Підтримки здорового рівня гомоцистеїну. Гомоцистеїн - це амінокислота, збільшення кількості якої підвищує ризик виникнення хвороб серцево-судинної системи, інсульту та інфаркту, хвороби Альцгеймера та інших проблем зі здоров'ям. Рибофлавін взаємодіє з іншими молекулами в організмі та сприяє лікуванню гіпергомоцистеїнемії.
  • Відмінного настрою та енергії. Як і інші вітаміни групи В рибофлавін важливий для роботи нервової системи, він покращує енергетичний обмін, що дозволяє нам отримувати більше життєвих сил. Також його адекватне вживання допомагає впоратися з підвищеною тривожністю та знижує ризик депресії. А у разі лікування депресивних захворювань така добавка до раціону значно посилює терапевтичний ефект антидепресантів.
  • Лікування мігрені. Таке захворювання може принести чимало неприємних хвилин людині. Вживання рибофлавіну допомагає знизити частоту нападів за такого порушення здоров'я, а також зменшити їх інтенсивність. Водночас позитивна динаміка курсу лікування зберігається надовго.
  • Краси волосся та нігтів. При недостатньому вживанні вітаміну В2 уповільнюється ріст волосся та нігтів, за таких умов пасма стають тьмянішими та жирніють, а нігті можуть обламуватися, гнутися та покриватися білими цятками. А все тому, що рибофлавін дуже важливий для стимуляції синтезу колагену, який є будівельним матеріалом для нігтів та волосся.

Дізнатися більше про властивості вітаміну В2 та його користь для здоров'я можна на сайті компанії Біовіт, в даній статті: https://biovit.ua/ua/news/vitaminy/riboflavin-vitamin-krasoty

Невелика кількість рибофлавіну синтезується у нашому травному тракті, але його недостатньо для задоволення всіх потреб організму. Також такий нутрієнт міститься у багатьох харчових продуктах, зокрема у субпродуктах, молокопродуктах, горіхах, насінні, яйцях та ін. Але багато людей все одно отримують його в недостатній кількості.


Як ми вже сказали, вітамін В2 не накопичується в тканинах, тому організм потребує щоденного надходження такої життєво важливої речовини. І для цього потрібно купити рибофлавін у вигляді добавки

Вони добре засвоюються, не викликають небажаних побічних ефектів і підходять для тривалого прийому. Важлива перевага таких БАДів полягає в тому, що надлишок вітаміну просто виводиться з організму разом із сечею, що знижує ризик передозування та несприятливих наслідків для здоров'я до нуля.

БАД, вітаміни

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.