ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 23.02


Рішення про кодування сигналу українських каналів у Нацраді визнали передчасним

Після кодування українських телеканалів альтернативи російським фейкам на окупованих територіях майже не стало. У Нацраді з питань телебачення і радіомовлення визнали передчасність прийнятого рішення.

 

Про це у інтерв’ю зазначив член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

Я завжди ставив запитання: а що буде з окупованим Кримом, а що з ОРДЛО? І за ці два роки не отримав відповіді. Але з 2019 року медіагрупи, як на мене, перестали зважати на точку зору регулятора. Якщо раніше наша позиція була для них важливою, то зараз, гадаю, ні. Можливо, це пов’язано з тим, що частина членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення вважає кодування вчасним і релевантним

– наголосив Костинський.

За його словами, для прийняття рішення про кодування сигналу спочатку мали бути створені певні умови: 1) потужне й розгалужене Суспільне мовлення, сигнал якого вільно розповсюджується і в цифрі, і на супутнику, у якого зростають рейтинги, яке буде цікаво дивитися; 2) завершення розбудови системи українського телерадіомовлення на сході та півдні; 3) забезпечення державної підтримки місцевих луганських, донецьких і кримських мовників, які працюють на тимчасово окуповані території; 4) побудова загальнонаціонального державного мультиплексу, оператором якого має бути Концерн РРТ, з вимогою покриття цифровим сигналом щонайменше 95% території України.

 

Нині кодування каналаів призвело до шкоди для нацбезпеки в інформаційній сфері, – пояснив Костинський.

Треба зазначити, що і на Полтавщині, в Нових Санжарах, де нещодавно відбувся протест, місцеві мешканці скаржаться, що не бачать українських каналів, вони — закодовані.

закодовані канали, медіа

За темою:

  • Суд допитав свідка у справі щодо погроз полтавській журналістці
  • "Займаюся улюбленою справою і допомагаю захищати Україну", – полтавський журналіст Коба
  • У Полтаві обговорили проблеми регіональних медіа
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.