ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 07.01


Різдвяне містечко відвідали понад п'ять тисяч полтавців. ФОТО

Справжнє свято відтворення Різдвяної ночі, майстер-класи та виставу показали в полтавському ОЦЕВУМ. Більше п'яти тисяч полтавців відвідали Різдвяне містечко за декілька днів.

Відвідувачі мали можливість перенестися на дві тисячі років у минуле, щоби на власні очі побачити та відчути атмосферу народження Ісуса Христа у Віфлеємі.

Перед брамою Віфлеєму, на подвір’ї ОЦЕВУМ, гостей зустрічали пастухи зі своїми отарами. Кожні 15 хвилин янголи повідомляли їм благу звістку про народження Ісуса.  Всередині містечка спочатку треба було внести себе в реєстр, адже у Віфлеємі, за наказом царя, відбувається перепис населення.  

На вулицях відтвореного міста можна було зустріти римських вояків, жебраків і майстрів більше десятка стародавніх ремесел: гончарства, плетіння кошиків, парфумерії, виготовлення запашних спецій, малювання тощо.

Фахівці не лише охоче діляться своїми знаннями, а й допоможуть самостійно виготовити сувеніри на згадку про різдвяний Віфлеєм.

Як і два тисячоліття тому, у закутку хліву радіють новонародженому Ісусу Марія та Йосип. А в залі показують історію народження Ісуса в форматі лаконічної та змістовної вистави. 

Загалом «Ніч у Віфлеємі» – це понад 10 інтерактивних локацій, 200 волонтерів, 150 спеціально створених костюмів.

Такі фестивалі традиційні для США, а в Україні різдвяне містечко організували вперше. Ідея втілена в життя стараннями церкви «Хліб життя», ГО «Місія Милосердя та Справедливості» та української діаспори в США. 

Різдвяний фестиваль «Ніч у Віфлеємі» триває до 8 січня. Дія розгортається впродовж 16:00–19:00 в будівлі ОЦЕВУМ (вул. Соборності, 67).  Вхід на всі локації вільний.
 

Різдвяне містечко, ОЦЕВУМ, свято, культура, історія, релігія

За темою:

  • У Полтаві відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України
  • Полтавці святкують День міста
  • Полтава готується до Дня міста: офіційна програма
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.