ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 27.06


Роботи із ремонту серпантина у Полтаві планують почати у вересні

Цього року у січні перекрили дорогу на Червоний шлях м. Полтава, бо вона розвалилася. Спочатку планували проєкт зробити до 31 травня, щоб у червні почати ремонт. Потім терміни перенесли через археологічні роботи.

Нагадаємо, полтавські археологи завершили дослідження на Монастирській горі. Як розповів археолог Юрій Пуголовок, замість очікуваного культурного шару, вони знайшли післявоєнний — майже без знахідок.

На глибині 3 метрів знайшли пластикову пляшку, отже після Другої світової війни дорогу до монастиря неодноразово засипали, формуючи сучасний «серпантин». Землю брали з сусідньої ділянки, де був культурний шар, в якому археологи знайшли керамічні вироби, ковані цвяхи та фальшиву польську монету з зображенням Яна ІІ Казиміра.

Тепер археологи направили владі міста офіційного листа, що дозволяє ТОВ «Власт-Буд» завершити проектні роботи та розпочати ремонтні роботи з ліквідації наслідків зсуву дороги на вул. Паїсія Величковського.

Проект передбачає відновлювальні роботи на ділянці довжиною 328 метрів, будівництво підпірної стіни з палями довжиною 8-12 метрів, систему водовідведення та пішохідну доріжку.

Тепер нові терміни робіт — розпочати у вересні.

Міські можновладці змінили підхід до проекту: не підпірну стіну зробити, а укріпити дорогу всередині. Такі роботи дорожчі й триватимуть довше.

Комунальники наразі встановили блоки для перекриття дороги. Проте місцеві постійно їх об'їжджають, і блоки переставляють.

Проблема не в тому, що їздять обочиною, а в тому, що там проходять дві труби: газу високого тиску і води діаметром 1200 мм.

Якщо на тому місці грунт обвалиться — взагалі буде біда.

Червоний шлях, ремонт серпантину

За темою:

  • У Полтаві водій позашляховика врізався у світлофор
  • Після аварії на Полтавщині помер 28-річний мотоцикліст
  • Депутати хочуть змусити Bolt перереєструватися до Полтави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.