ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 19.07


Родина загиблого на війні героя просить підписати петицію Президенту

Воїн із Полтави Віктор Перцюх загинув за Україну у квітні, але рідні героя досі не можуть забрати його: щоб отримати можливість повернути тіло додому, потрібно підписати відповідну петицію на сайті Президента.

Віктор Перцюх народився у Полтаві 11 лютого 1974 року. До початку повномасштабної війни працював водієм на підприємстві "Пластиком". Був відомим у середовищі полтавського аматорського футболу, грав за ветеранську команду "Подол".

Із початком повномасштабної військової агресії росії був мобілізований за військовою спеціальністю "механік-водій". Віктор міг залишитися у Львові у якості інструктора, але прийняв інше рішення і разом зі своєю частиною вирушив на передній край захисту України.

Був командиром БМП, головним сержантом. Його 1-ша механізована рота 34-го батальйону 57-ї бригади у квітні вела важкі оборонні бої у районі Новотошківського на Луганщині. 22 квітня позиції наших воїнів потрапили під масований обстріл. Того дня із Віктором обірвався зв'язок. Рідні та близькі вважали його зниклим безвісти, доки у травні не отримали підтвердження загибелі. Про це повідомив один із побратимів, який бачив, як ворожий осколок потрапив воїну у легеню...

На жаль, через високу інтенсивність бойових дій наші захисники не змогли забрати тіла Віктора Перцюха та інших його загиблих побратимів із поля бою. А після того, як ця територія опинилася під російською окупацією, ворог відмовився віддавати тіла наших воїнів.

- Намагалися різними шляхами, зверталися і до релігійних організацій, і через афганців. Нічого не вдалося. Немає навіть достовірної інформації, де поховано мого брата та інших воїнів. Ми, їх рідні, хочемо забрати тіла, щоби провести, попрощатися, як це має бути, і поховати на рідній землі, - сказав брат Віктора В’ячеслав Перцюх.

Коли всі можливі варіанти повернення тіл наших воїнів були вичерпані, рідні військових вирішили звернутися до Президента України Володимира Зеленського. На сайті президента зареєстрували петицію №22/148842-еп, у якій просять допомоги у вивезенні тіл українських військових, загиблих під Новотошківським та Тошківкою на Луганщині.

За перших чотири дні (із дев’яноста) петиція набрала понад 1000 голосів із 25000 потрібних. 

«Наші полеглі герої віддали за країну найцінніше, що в них було — власне життя, і найменше, що ми всі зможемо для них зробити - це повернути їх тіла рідним та близьким», - йдеться у тексті петиції.

Віктор Перцюх загинув за Україну три місяці тому, але рідні героя досі не можуть забрати його з тимчасово окупованої території та поховати у Полтаві. Щоб отримати можливість повернути тіло воїна додому, потрібно підписати відповідну петицію на сайті Президента. Просимо всіх небайдужих долучитися і зібрати необхідні для розгляду петиції голоси.

війна, смерть, пам'ять, Віктор Перцюх, петиція, Президент

За темою:

  • Снайперка з Полтавщини "Монашка" воює під Бахмутом - інтерв'ю
  • Торік на Полтавщині діагностували 44 випадки туберкульозу
  • Родинам загиблих воїнів передали державні нагороди
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.