ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 06.01


Родинам загиблих та поранених воїнів обласна влада надасть фіндопомогу

Сім’ям 28 загиблих військових із Полтавщини виплатять одноразову матеріальну допомогу з обласного бюджету - по 50 тисяч гривень.

 

Сьогодні, 6 січня, в обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету. Заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик наголосив на важливості надання матеріальної допомоги жителям області, особливо під час війни.

 - Комплексна програма соціального захисту населення Полтавської області на 2021 – 2025 роки в грудні була допрацьована й затверджена на сесії обласної ради. Деякі напрями були продовжені, деякі допрацьовані, по багатьох напрямах збільшені суми виплат допомог, – сказав Олексій Бруслик. – Це дуже важливо, бо ті обставини, з якими стикається вся країна, потребують реагування і державної, й обласної влад. Адже нині багато людей звертається за допомогою, і ця підтримка їм дуже потрібна.

На розгляд Комісії було винесено заяви мешканців Полтавщини про надання матеріальної допомоги з обласного бюджету. Зокрема позитивно розглянуті звернення сімей загиблих та поранених військовослужбовців. 28-ми сім’ям загиблих буде виплачена одноразова допомога – по 50 тисяч на родину. 18 пораненим військовослужбовцям буде виплачена матеріальна допомога на загальну суму близько 190 тисяч гривень (по 5, 10, 20 тисяч гривень залежно від тяжкості поранення).

допомога, гроші, війна, влада, ОВА

За темою:

  • Громади отримали нові зарядні станції від міжнародних партнерів
  • Депутати міськради затвердили програму "Полтавський спротив"
  • Медичні заклади Полтавщини отримали чергову партію допомоги
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.