ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 02.03


Родини, які усиновили дітей, можуть отримати грошову допомогу

Вже не перший рік на території Полтавщини реалізується проєкт міжнародної благодійної організації Благодійного фонду “СОС Дитячі Містечка” Україна" у співпраці зі службою у справах дітей ОВА. Нині цей фонд відновлює надання благодійної грошової цільової допомоги сім’ям, які усиновили дитину (дітей).

 

Громадяни, які усиновили дитину (дітей) у період з 1 вересня 2023 року по 31 грудня 2024 року та зараз мешкають в Україні, мають змогу отримати додаткову благодійну грошову допомогу. Розмір грошової допомоги складає 10800 грн – у випадку усиновлення однієї дитини та 14400 грн – у випадку усиновлення однієї дитини з інвалідністю. Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Отримувачами допомоги можуть бути усиновлювачі, які:

 — усиновили дитину (дітей) з інвалідністю;

 — усиновили двох і більше дітей;

 — усиновили дитину (дітей), віком старше 5 років (на момент усиновлення);

 — є внутрішньо-переміщеними особами;

Для подання заявки на отримання благодійної допомоги усиновлювачі можуть звернутися до служби у справах дітей за місцем свого проживання або заповнити заявку через онлайн-форму за посиланням.

Благодійний фонд “СОС Дитячі Містечка” розташовано за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 46-В, телефон: (для звернень) +38050 361-38-03, +38050 361-38-49, e-mail: Poltava.region@sos-ukraine.org.

Звернувшись до служби у справах дітей облвійськадміністрації можна дізнатися про дітей, які мріють про люблячих батьків. Контакти служби у справах дітей облвійськадміністрації: телефон: +380532 50 27 27, e-mail: slnepov@adm-pl.gov.ua.

допомога, родина, влада, діти, усиновлення

За темою:

  • У Полтаві відкрили триповерховий реабілітаційний центр для поранених
  • Волонтери організували збір коштів для родини загиблої від ракетного удару
  • Кременчужани виготовляють магнітні екстрактори для порятунку поранених
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.