ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 19.09


Ротація: полтавці вирушили на Донбас

Бійці зведеного поліцейського загону Полтавщини вирушили на схід держави для підтримання правопорядку.

У Главку поліції Полтавщини сьогодні відбулася чергова ротація. Як зазначив Іван Вигівський, начальник поліції області, правоохоронці виконуватимуть незмінні задачі, зокрема: захист прав і свобод громадян, протидія злочинності, підтримання правопорядку і безпеки у місці дислокації, а також на блок-постах.

Як зазначив Валерій Лестюхін, командир батальйону поліції особливого призначення «Полтава», за понад 6 років відряджень на Донбас поліцейським нерідко доводилося окрім основних функцій виконувати й інші завдання. І мова не тільки про бойові, що були в буремному 2014 році, але й гуманітарні, що полягали у порятунку людей та майна, відновленні комунікацій та участі в ліквідації масштабної пожежі в Луганській області.

За доброю традицією, підтримати поліцейських, які вирушають до зони проведення операції Об’єднаних сил прийшли рідні, колеги та друзі.

Іван Вигівський настановив підлеглих на гідну службу й суворе дотримання Законів і побажав живими та неушкодженими повернутися до рідного краю.

Відділ комунікації поліції Полтавщини 

ротація, ООС

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.