ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:33 26.06


Розгляд "справи Шевченка" продовжать у серпні

Наступне підготовче засідання у справі Михайла Шевченка призначили на 1 серпня (о 10:00), вже за участі депутата Юліана Матвійчука, ініціатора звільнення віце-мера, у якості третьої особи.

 

Нагадаємо, Михайло Шевченко подав позов про визнання протиправним та скасування рішення міськради від 24 травня. Йдеться про його звільнення з посади першого заступника і виведення зі складу виконкому. Під час судового засідання представник позивача адвокат Максим Урбанський наголосив на поновленні на службі Михайла Шевченка. Про це повідомив Зміст.

Представник відповідача, заступник начальника відділу представництва в судаx Руслан Божко заявив клопотання щодо залучення у якості третьої особи депутата Юліана Матвійчука. Адже саме з його ініціативи відбулося голосування з приводу звільнення першого зама і якщо в процедурі допущені помилки, то це вина розробника.

Щодо обґрунтування позовних вимог, то Руслан Божко поділяє їх на дві частини: безпосередньо щодо помилок у процедурі ухвалення рішення та відсутності причин для звільнення з посади.

Суддя Євгеній Супрун ухвалив рішення задовольнити клопотання міськвиконкому та залучити ініціатора звільнення першого заступника Мамая — депутата Юліана Матвійчука у якості третьої особи.

Причиною перерви у розгляді судової справи аж на серпень пояснили відпусткою представників позивача та відповідача, а замінити їx, імовірно, немає кому.

суд, влада, політика, Михайло Шевченко, Юліан Матвійчук

За темою:

  • Виправдовував збройну агресію рф: обвинуватили кременчужанина
  • Троє полтавців ошукали майже на мільйон понад пів сотні людей
  • Незаконно набула статусу ВПО: обвинувачують лубенчанку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.