ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 12.11


Антирейтинг безпеки дорожнього руху очолили три полтавські вулиці

Під час Тижня безпеки дорожнього руху, що розпочався в Полтаві, патрульна поліція звертає увагу громадян на правила безпечного поводження на дорогах. Найбільш небезпечними у Полтаві, за статистикою, є три вулиці.

За інформацією патрульної поліції, за 10 місяців поточного року на території, яку обслуговує полтавська патрульна поліція (місто Полтава та автотраса Київ-Харків-Довжанський на території Полтавської області), сталося 1289 ДТП, в тому числі 330 з потерпілими, внаслідок яких 51 особа загинула, 421 людину травмовано.

У Полтаві, за даними патрульної поліції, антирейтинг за кількістю аварій очолюють три вулиці: Європейська, Великотирнівська та Маршала Бірюзова. На них відбувається найбільша кількість аварій, учасниками яких є не лише транспортні засоби, але й пішоходи.

До слова, за 10 місяців поточного року за участі пішоходів сталося 93 ДТП, в яких 14 осіб загинуло та 89 травмовано. З початку року в Полтаві складено 807 постанов на пішоходів, серед яких як штрафи, так і попередження. Основна причина порушень – перехід дороги в недозволеному місці.

12-18 листопада в Україні відбудеться другий етап Тижня безпеки дорожнього руху – в рамках Десятилітньої стратегії з безпеки дорожньогго руху в світі.

Протягом тижня поліція Полтавщини планує провести низку заходів, спрямованих на зниження аварійності та зменшення ступеня тяжкості наслідків від ДТП. За словами прес-офіцера патрульної поліції Полтави Наталії Ширіпової, інспектори із зв'язків з громадськістю проведуть "Уроки безпеки" в загальноосвітніх закладах міста та області.

Ми будемо проводити лекції в садочках, школах, вищих навчальних закладах, на підприємствах, щоб підняти  свідомість громадян в питаннях безпеки дорожнього руху. Найефективніше в цих питаннях діяти через дітей

– розповіла Наталія Ширіпова.

Під час Тижня безпеки руху планується посилене патрулювання екіпажами поліції доріг державного значення, усі наряди посилено вестимуть профілактичну та превентивну роботу з учасниками дорожнього руху.

Відділ безпеки дорожнього руху обстежить дороги в місцях концентрації аварій, звернувши особливу увагу на території поблизу навчальних закладів. За підсумками Тижня безпеки дорожнього руху будуть направлені пропозиції в органи місцевого самоврядування.

безпека, дорога, рух, поліція

За темою:

  • У Полтаві можливі проблеми з сиренами під час повітряної тривоги
  • Полтавська поліція посилює патрулювання
  • Вночі над Полтавщиною було знищено один ударний дрон
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.