ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 20.02


"Сади Карлівщини" хочуть наростити площу яблуневого саду на 35 гектарів 

У 2021 році ТОВ "Сади Карлівщини" агрокорпорації "Докучаєвські чорноземи" планує наростити площу яблуневого саду на 35 га, під полуницею — на 2 га. 

ТОВ "Сади Карлівщини" планує наростити площу яблуневого саду на 35 гектарів. Про це повідомив Анатолій Наретя, директор "Садів Карлівщини", інформує agrotimes.ua. "Зараз у господарства інтенсивний яблуневий сад із поливом, розташований на 80 га, площа під полуницею — 1,5 га. Але придбання додаткових площ буде залежати від того, якою буде ситуація із ринком землі до вересня 2021 року", — розповів Наретя.

За його словами, господарство планує збільшення площ поступово: спочатку на 15 га, а, якщо обставини ринку будуть сприятливими, — ще на 20 га. На додаткових гектарах господарство планує вирощувати червоні яблука сортів "Ред Чіф", "Супер Чіф" та інші. Зараз у "Садів Карлівщини" багато помологічних сортів, починаючи з ранніх і закінчуючи "Ренетом Симиренка", який зараз займає 30% площ та стільки ж у загальному валу підприємства", — додав керівник господарства. 

На думку фахівця, в найближчому майбутньому на ринку буде великий запит саме на червоні сорти. Червоне яблуко в сезоні 2020 року популярніше, ніж, наприклад, "Голден Делішес". "Важко чітко сказати, чому. По-перше, покупець виходить із естетичних міркувань: мовляв, яблуко має бути червоним. По-друге, є така поширена, хоча досить дискусійна думка, що в червоному яблуці більше каротину. Є навіть поширена приказка: хочеш, щоб кров хороша була — їж червоні фрукти і овочі: редис, помідор, червоне яблуко. При цьому кожен з помологічних сортів яблук має свою споживчу характеристику, і всі вони добрі — кожен по-своєму", — стверджує садівник.

агросектор, бізнес, яблуко, Карлівка

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.