ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 02.07


"Самопоміч" ініціювала звільнення трьох заступників міського голови Полтави

У проекті рішення йдеться про звільнення заступників міського голови – першого заступника Андрія Ляміна, заступника з гуманітарних питань Людмили Бойченко та заступника з питань діяльності виконавчих органів Віталія Нікіпєлова.

Вчора, 1 липня, відповідну заяву фракції оприлюднили на офіційній сторінці у соцмережі. Причина звільнення – неналежне виконання посадових обов’язків.

Представники "Самопомочі" вважають, що вже протягом тривалого часу ці посадовці нехтують інтересами полтавців. Натомість обслуговують особисті інтереси депутатів міської фракції БПП, яка і висунула їх на посади. Фактично, ці чиновники не є самостійними в ухваленні важливих рішень, а лише виконують вказівки голови фракції Матковського та колишнього заступника міського голови Шевченка.

Зокрема, останній, не перебуваючи у складі виконкому і не маючи ніякої посади, використовує особистий кабінет першого заступника і, без перебільшення, у "ручному режимі" керує підпорядкованими фракції БПП управліннями.

Також неодноразово ці чиновники ігнорували звернення громадян, які були подані на їх розгляд. Попри нагальну потребу, на попередню сесію так і не були підготовлені дані щодо показників наповнення міського бюджету. А це не дозволяє перерозподілити кошти на розв’язання найнагальніших питань, у тому числі у сфері ЖКГ, благоустрою, безпеки, освіти. Згадали і про нещодавній скандал із трагічною загибеллю директору табору "Супутник". Все це, на думку депутатів фракції, свідчить про те, що ситуація в гуманітарній сфері також наразі дуже конфліктна.

"Враховуючи напружену соціальну ситуацію у нашому місті, вважаємо за необхідне запобігти її загостренню, звільнивши з посад заступників міського голови, які не справляються зі своїми обов’язками. Міська влада - це не місце для відстоювання особистих зацікавлень. Це - територія творення комфортного, безпечного і безконфліктного середовища для полтавської громади. Упевнені, в нашому місті достатньо фахівців, які зможуть якісно виконувати цю роботу, не викликаючи такого негативу у містян", — йдеться у заяві. 


 

політикум, влада, Самопоміч, скандал, міська рада

За темою:

  • У Полтаві на вибори йде двадцять політичних партій
  • "Слуга Народу" затвердила кандидатів на місцеві вибори
  • Матковський очолив полтавський осередок "Батьківщини"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.