ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 26.03


СБУ закликає полтавців негайно здати незареєстровану вогнепальну зброю

СБУ Полтавщини нагадала, що за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки передбачена кримінальна відповідальність.

Останнім часом на території Полтавщини спостерігається тенденція до збільшення кількості надзвичайних подій, пов’язаних з необережним поводженням із боєприпасами, а також фактів використання зловмисниками в якості знарядь вчинення злочинів вибухових речовин та пристроїв.

 

Управління Служби безпеки України в Полтавській області закликає усіх громадян негайно здати в органи поліції незареєстровану вогнепальну зброю, боєприпаси та інші вибухові пристрої.

Громадяни, які добровільно звернулися до правоохоронних органів для здачі зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Шановні громадяни, якщо вам стало відомо про факти незаконного зберігання зброї чи інших засобів ураження негайно звертайтесь до правоохоронних органів за телефонами: 0532-511-838, 068-858-0313 — Управління СБУ в Полтавській області або до Національної поліції за номером 102

 — закликали в Управлінні Служби безпеки України Полтавщини.

зброя, заклик, СБУ

За темою:

  • На Полтавщині викрили злочинну групу, підозрювану у збуті наркотиків
  • На Полтавщині затримали озброєного наркозбувача
  • Поблизу Полтавської ОДА знайшли старий пістолет
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.