ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 30.04


СБУ звинувачує патрульних Кременчука у фальсифікації протоколів

Cлідчий суддя Октябрського районного суду Марина Материнко розглянула клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів. Клопотання вніс слідчий відділ УСБУ Полтавської області.

Слідчий веде досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 КК України (службове підроблення), пише Кremen.today.

Слідство встановило, що протягом 2017 року сержант та капітан роти № 2 УПП Кременчука складали завідомо неправдиві постанови у справах про адміністративні правопорушення.

Опитані 6 громадян, які не вчинили правопорушень, заявили, що підписи в постановах їм не належать.

З метою пред’явлення оригіналів документів під час допитів, проведення почеркознавчих експертиз, тощо, слідству необхідно отримати тимчасовий доступ до оригіналів 36-ти постанов по справі про адміністративні правопорушення, а також до оригіналів 29 постанов про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі.

Ці документи зберігаються в управлінні ПП, за адресою: проїзд 40 років ДАІ, 3. Суддя надала дозвіл на тимчасовий доступ до цих речей і документів відділу прокуратури Полтавської області та слідчому відділу УСБУ в Полтавській області.

У разі невиконання ухвали, суд має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку. Дане кримінальне провадження, ймовірно, стосується штучного «накручування» показників роботи патрульної поліції.

СБУ, патрульні Кременчука

За темою:

  • Працівники СБУ затримали на хабарі державного виконавця
  • Суд вирішив відпустити під заставу осіб, у яких знайшли наркотиків на 35 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.