ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 28.10


Дружина заступника голови Полтавської ОДА придбала автомобіль за мільйон гривень

Секретар судових засідань канцелярії Ленінського райсуду Полтави, дружина заступника голови ОДА Романа Товстого Софія Кочарян придбала автівку майже за 950 тисяч гривень. Але у її декларації торік не зазначено доходів.

Про це повідомляє видання "Слово і Діло".

Секретарка судового засідання канцелярії Ленінського районного суду Полтави Софія Кочарян 24 жовтня подала до реєстру декларації повідомлення про суттєві зміни майнового стану.

Згідно з документом, 11 жовтня Кочарян купила в салоні "Харків-Авто" новий кросовер Mercedes GLA-180 2017 року за 948 тисяч грн.

У своїй декларації за 2016 рік секретарка райсуду зазначила, що у її власності перебувають дві земельні ділянки (у Щербанях – площею 2000 кв.м. та у Полтаві – площею 1000 кв. м.) та недобудований будинок у Полтаві площею 238 кв. м.

Також Софія Кочарян задекларувала власних 60 000$ готівки та 20 000$ – позичених третій особі. У документі вказано, що вона за останній рік не заробляла коштів. Натомість вказала зарплату чоловіка – заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого — 138 700 грн.

декларація, влада, гроші, дружина Романа Товстого, авто

За темою:

  • Голова Полтавської ОВА Пронін задекларував квартиру в окупованому Бердянську
  • 15 млн гривень: вартість квартири, яку у Полтаві отримала прокурор. ОНОВЛЕНО
  • Стала відомою декларація доходів полтавського очільника ОВА Проніна
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.