ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:33 25.04

P


Секрети успіху Тіма Кука, CEO компанії Apple Inc

Ключові принципи та цінності, які стоять за лідерським стилем Тіма Кука. Бізнесмен, що став невичерпним джерелом натхнення для мільйонів.


Тім Кук: лідер, що надихає

Тім Кук — виконавчий директор (CEO) компанії Apple Inc. Ця людина заслуговує на захоплення не лише своїми досягненнями у світі бізнесу, але й своїми принципами, чесністю та надихаючою історією успіху. Він є яскравим прикладом того, як сміливість, цілеспрямованість та мудрість можуть призвести до довгострокового успіху. 

Життєвий та професійний шлях Тіма Кука, його внесок в Apple та світову технологічну індустрію є прикладом для багатьох розробників ігор pm Casino. А ще багато галасу наробив розпорядок дня Тіма Кука, адже відомо, що бізнесмен прокидається о 3:45 ранку. Багато людей намагаються повторити це, і навіть влаштовували челенжі з раннім підйомом. Але насправді самі по собі ранні підйоми не допомагають заробляти мільйони. Адже Тім Кук пройшов великий шлях до свого успіху.

Що відомо про CEO Apple

Тімоті Дональд Кук народився 1 листопада 1960 року в Алабамі, США. Він отримав:

 • ступінь бакалавра з промислового інжинірингу в Алабамському університеті, 1982 році;
 • ступінь магістра бізнес-адміністрування у Дюк-університеті, в 1988 році.

Кар'єра Тіма почалася в IBM, де він працював над різними проєктами в галузі виробництва та логістики. Потім він перейшов у компанію Compaq, де займався управлінням дистрибуції та маркетингом.

1998 року Кук приєднався до Apple як віцепрезидент корпоративного управління матеріальними ресурсами. Його початкові обов'язки включали:

 • управління виробництвом;
 • контроль глобального ланцюжка постачань.

Його професійна мудрість та стратегічне мислення швидко привернули увагу керівництва Apple. Кук став незамінним членом команди та, зрештою, був призначений на посаду виконавчого директора (CEO) компанії після відходу Стіва Джобса у 2011 році. Під його керівництвом Apple продовжила свій інноваційний розвиток, випускаючи нові продукти, такі як iPhone, iPad, MacBook та багато інших. Під його керівництвом компанія зробила значні кроки у сфері екологічної стійкості, а також просувала соціальні та гуманітарні ініціативи.

Особисті якості та вплив

Тім Кук — це не лише успішний бізнесмен, а й громадський діяч, який ставить цінності вище за прибуток. Він відкрито виступає за права ЛГБТ-спільноти, а також активно підтримує програми боротьби зі СНІДом та іншими соціальними проблемами. Тім Кук надихає людей:

 • своєю здатністю до роботи;
 • рішучістю;
 • стратегічним мисленням;
 • соціальною відповідальністю.

Під його керівництвом Apple продовжує залишатися однією з провідних компаній у світі, що змінюють наше життя за допомогою інноваційних технологій.

Тім Кук

За темою:

 • Що таке ІПН?
 • "Нова пошта" відкрила відділення в Барселоні
 • В області хочуть збудувати новий завод із виробництва крупи
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.