ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:48 24.04


Село на Полтавщині відзначилося виборчим нонконформізмом

В унікальному селі Ціпки на Полтавщині на виборах Президента України у другому турі не переміг жоден із кандидатів - більшість бюлетенів тут просто зіпсували.

 

У селі Ціпки Гадяцького району у другому турі виборів президента України проголосували 310 громадян. Виборці цього населеного пункту відзначилися тим, що більше половини із них зіпсували свої бюлетені, повідомляє Коло.

Таким чином, у Ціпках (за 10 км від Гадяча) переміг не кандидат у Президенти, а "зіпсований бюлетень". Аномалію помітив журналіст Роман Кириченко і написав про це на своїй сторінці у Фейсбуці.

– Схоже, я знайшов обитель нонконформістів в Україні. У селі Ціпки Гадяцького району Полтавської області на вибори прийшло 310 громадян. З них 52,6% зіпсували свої бюлетені. Це єдина дільниця в Україні, де в другому турі переміг не Зеленський, і не Порошенко, – написав експерт.

Як доказ Роман Кириченко також розмістив дані по 151 територіальному виборчому округу.

– У мене є ще версія, що просто хтось під час підрахунку голосів розлив чай на стопку з бюлетенями чи спалив, коли намагався закурити, але версія вище більш патріотична і пишабельна. Судячи з того, що дорахували голоси тільки об 11-й ранку, дійсно, там щось натворили з бюлетенями, – зазначив журналіст.

Загалом, за результатами волевиявлення, що відбулося 21 квітня, в Україні визнали недійсними 2,31% протоколів.

вибори, незгода, Ціпки

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.