ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 24.01


Село на Зіньківщині залишиться без газу

Планується, що на добу буде припинено розподіл природного газу споживачам села Високе у зв'язку з проведенням робіт по від'єднанню зерносушарки.

З 26 січня до 27 січня буде припинено розподіл природного газу споживачам села Високе у зв'язку з проведенням робіт по від'єднанню зерносушарки ПСП "Високе" від мережі АТ "Полтавагаз" (згідно із заявою підприємства). Про це повідомляють в "Полтавагазі".

"З метою уникнення аварійних ситуацій споживачам природного газу необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами", – йдеться у повідомленні.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься за умови присутності споживачів або їхніх представників (повнолітніх членів сім'ї), відсутності порушень Правил безпеки систем газопостачання та надання безперешкодного доступу представникам газової компанії до газових приладів і пристроїв.

АТ "Полтавагаз" просить мешканців із розумінням поставитися до ситуації, так як проведення відповідного комплексу технічних заходів необхідне для забезпечення підтримки газопроводів і споруд у належному стані, безаварійної та безперебійної роботи систем газопостачання, а отже безперешкодної й безпечної доставки газу до осель споживачів.

газ, Високе, мережа

За темою:

  • "Полтавагаззбут" припинив постачати газ населенню
  • Штрафні санкції наклали на "Лубнигаз"
  • Полтавці знову мітингують проти тарифів: перекрили трасу
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.