ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 06.10


Селяни на Хорольщині пройдуть безкоштовні IТ-курси

На Полтавщині запустили пілотний освітній проект, який дозволить мешканцям сіл отримати базову IТ-освіту.

Стартував проект ІТ-навичок як для дорослих, так і для школярів сіл Озера, Лютовинівка, Староаврамівка Хорольського району.

Зокрема, дитячий ІТ-курс, до якого входить ознайомлення та вивчення середи програмування Scratch, розрахований на школярів від 9 до 11 років.

Організатори курсу сподіваються, що програма дозволить дітям розвинути аналітичне мислення, зацікавить темою нових технологій і прищепить інтерес отримати ІТ-освіту в майбутньому.

У нас є успішний досвід проведення ІТ-навчання дітей спільно з Фондом BrainBasket. Із задоволенням спробуємо повторити це для дорослих і на селі, на щастя, наша регіональна мережа покриває практично всі населені пункти України. Сподіваюся, що пілотний проект пройде успішно, і найближчим часом ми вийдемо на регіональний масштаб по всій країні,

– сказав Микола Роєнко, президент компанії Міратех.

 

Курс для дорослих, що розрахований на людей від 45 років, розроблений для побутових потреб мешканців сіл та має на меті навчити учасників проекту базовим IT-навичкам.

До нього включені навчання базовим навичкам роботи з комп’ютером, Інтернетом, електронною поштою, оволодіння сучасними комунікаційними засобами на кшталт месенджерів та популярних соціальних мереж.

А ще програма курсу дозволить також ознайомитись із ресурсами для саморозвитку, щоб у подальшому дорослі слухачі курсів мали змогу самотужки отримувати нові знання й розвивати свої навички та вміння. Програма розрахована на п’ятнадцять занять.

Навчання проходять у вихідні, двічі на тиждень. У рамках пілотного проекту організатори планують охопити три локації на Полтавщині та надати знання з інформаційних технологій 30-45 дорослим і 60 школярам.

У перспективі — розширення проекту щонайменше до десяти локацій.

Хорол, IТ-курси

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.