ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:24 24.12


Селяни перекрили трасу Київ-Харків

Близько 150 полтавських селян сьогодні вранці перекрили міжнародну трасу в районі аеропорту "Полтава", протестуючи проти реформ уряду Арсенія Яценюка.

Селяни вийшли на трасу і методично рухалися переходом, зупинивши рух транспорту в обидва боки. Таким чином вони намагалися привернути увагу до намірів уряду України і Верховної Ради скасувати спецрежим оподаткування ПДВ. На думку селян, це призведе до подальшого знищення аграрного сектору, звільнення працівників та подорожчання продуктів, адже виробники вимушені будуть сплачувати ще більше податків.

"Ми хочемо не страйкувати, а працювати, - зазначив перший заступник Асоціації фермерів Полтавщини Василь Бурлака. - Однак ми змущені це робити. У разі впровадження пропонованих змін Полтавщина недоотримає 3.5 мільярда гривень ПДВ, який мав би бути повернений, а Україна - приблизно 30 мільярдів".

Через протестувальників швидко з’явилася кількасотметровка пробка. Час від часу у сварку із селянами вступали водії заблокованого транспорту, мітингувальники декого пропускали. Домовилися пропускати швидкі, пожежні машини.

Акція тривала годину, після чого рух трасою поновився. Однак селяни обіцяють влаштовувати ще більш радикальні пікети, якщо до їхніх вимог не дослухаються.

Участь в акції протесту взяли деякі депутати обласної ради. По її закінченню частина протестувальників та депутати направилася на сесію обласної ради.

 

Фото: Роман КОБА, poltava365.com

селяни, мітинг, протест, пдв, аграрії, уряд, яценюк

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.