ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:12 27.12


Серед кращих регіонів України немає Полтавщини

У свіжому рейтингу кращих регіонів України, за оцінками Кабінету міністрів, визнані місто Київ, а також Дніпропетровська, Київська, Харківська та Вінницька області. Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко

Далі йдуть, за словами високопосадовця, Миколаївська, Львівська, Запорізька, Рівненська, Івано-Франківська, Кіровоградська, Сумська, Волинська, Хмельницька, Закарпатська, Одеська, Херсонська, Полтавська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська, Житомирська області. Серед областей, які пасуть задніх - Тернопільська, Донецька, Луганська.

Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів введено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №856 “Про затвердження Порядку та методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики” від 21 жовтня 2015 року.

Областям виставляють оцінки щоквартально за 27 показниками по 6-ти напрямках і щорічно за 64 показниками по 12 напрямках життєдіяльності регіону. Це дозволить, ґрунтуючись на підходах Європейського союзу, реально оцінити стан соціально-економічного розвитку областей.

 

Артур ЗАПЕКА

Рейтинг областей, економіка, розвиток, Зубко

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.