ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 25.03


Серед сотні полтавських декламаторів Шевченка визначили найкращих

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді пройшов конкурс читців Полтавщини "Тарасовими шляхами".

Цьогоріч заявки на участь в IV обласному конкурсі читців подали 98 декламаторів з 22-х районів та 5-ти міст області, зокрема Полтави, Кременчуки, Горішніх Плавнів, Миргороду та Лубнів.

За інформацією Полтавського ОЦЕВУМу, конкурс проводили у трьох вікових категоріях. Конкурсанти декламували поезії Шевченка, твори його сучасників, авторські роботи та інші твори про Великого Кобзаря.

 

За результатами конкурсу переможцями стали:

I місце

Шкарбан Діана (молодша група) – учениця Вільшанської ЗОШ І-ІІ ст. Засульської сільської ради;

Копитець Володимир (молодша група) – учень Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені Олеся Гончара;

Терещенко Руслан (середня група) – вихованець Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді;

Ілатовський Денис (середня група) – учень Лютенської ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.Л. Величая;

Михайленко Віра (старша група) – учениця Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №5.

ІІ місце

Сененко Владислав (молодша група) – учень Калайдинцівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ф.Д. Рубцова Лубенської районної ради;

Фадєєва Катерина (молодша група) – учениця Орданівської ЗОШ І-ІІІ ст. Диканської районної ради;

Гришко Олександр (молодша група) – вихованець Оржицького Будинку дитячої та юнацької творчості;

Кононенко Марія (середня група) – учениця Великобагачанського закладу ЗСО І-ІІІ ст.;

Ярич Наталія (середня група) – учениця Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №38;

Алекперов Максим (середня група) – учень Великокручанської ЗОШ І-ІІІ ст. Пирятинської райдержадміністрації;

Шевченко Вікторія (старша група) – учениця Бодаквянського НВК Лохвицької районної ради;

Сириця Дар’я (старша група) – учениця Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1;

Пишненко Лілія (старша група) – учениця Пишненківської ЗОШ І-ІІІ ст. Зіньківської районної ради.

ІІІ місце

Швидка Валерія (молодша група) – учениця державної спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ст. «Колегіум мистецтв у Опішні» ім. Василя Кричевського;

Подольська Євгенія (молодша група) – учениця Полтавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2;

Сомова Олександра (молодша група) – вихованка Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді;

Гелей Анастасія (середня група) – учениця Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

Малашенко Анна (середня група) – учениця Щербанівського НВК Полтавської районної ради;

Швець Денис (середня група) – вихованець Полтавського Палацу дитячої та юнацької творчості;

Ягулов Антон (старша група) – учень Миргородської СЗОШ І-ІІІ ст. №5;

Черкаський Сергій (старша група) – вихованець Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Касьяна;

Безкровний Ростислав (старша група) – учень Дмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитрівської сільської ради.

За поданням журі були визначені кращі учасники у номінаціях:

Глядацькі симпатії — Мортіков Владислав (старша група), учень ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Горішньоплавнівської міської ради;

За краще виконання власного твору — Алекперов Максим (середня група), учень Великокручанської ЗОШ І-ІІІ ст. Пирятинської райдержадміністрації та Шевченко Владислава (старша група), учениця Гребінківської гімназії;

За оригінальне розкриття теми — Коржова Карина (молодша група), учениця Рокитянської ЗОШ І-ІІІ ст. Великобагачанської районної ради та Кулінченко Ірина (старша група),вихованка Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

 

конкурс, відбір, декламація. ОЦЕВУМ, Тарас Шевченко

За темою:

  • У Полтаві протестували вчителі
  • Омельник став "селом року" за версією "Сільського ревізора"
  • Полтавщина зустрічає автолюбителів новим знаком
  • Топ-5 за тиждень :