ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 09.02


Середній розмір пенсії в області за рік збільшився на 581 гривню

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області відзвітувалося про результати роботи пенсійної галузі Полтавщини протягом 2022 року.

 

У складних умовах сьогодення особливої уваги та допомоги потребують соціально вразливі верстви населення, насамперед, пенсіонери. На 1 січня 2023 року на Полтавщині налічується 410,5 тисяч осіб пенсійного віку, серед яких майже 22 тисячі — колишніх представників силових структур. 

Протягом року контингент пенсіонерів області зменшився на 3200 осіб, що пояснюється загальнонаціональними демографічними тенденціями.

Середній розмір пенсії в області протягом року збільшився на 581 гривню. Загальна сума коштів, спрямована на пенсійні виплати в області, за рік зросла майже на 14% і досягла 21 млрд 805 млн грн. Зокрема, на виплату пенсій через уповноважені банки спрямовано 17,2 млрд грн, через АТ "Укрпошта" – 4,6 млрд грн. 

У банківських установах обслуговуються майже 76% пенсіонерів регіону, що дозволило Головному управлінню за рік заощадити на доставці пенсійних виплат понад 308 млн грн бюджетних коштів.

пенсія, гроші, Укрпошта, війна

За темою:

  • Чем казино на биткоины привлекают регуляров и новичков?
  • Майно російського генерала на понад мільярд гривень арештували
  • В Україні продовжують фіксувати фальшиві купюри
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.