ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 14.06


Сергій Бубка завітав на Полтавщину на ювілей Бутовського

Сьогодні, 14 червня, видатний український спортсмен, багаторазовий світовий рекордсмен, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка привітав юних полтавців із високими досягненнями в спорті.


Сергій Бубка привітав юних полтавців із високими досягненнями в спорті і вручив дітям пам'ятні подарунки.

Урочистий захід, для проведення якого був обраний динамівський спорткомплекс, був присвячений 180-річчю від дня народження одного із засновників міжнародного олімпійського руху, нашого славного земляка Олексія Бутовського. У програмі святкування —  відкриття музею спорту, прес-конференція Бубки, майстер-класи від спортивних зірок, спортивні змагання дітей та багато іншого.

Урочисті збори з нагоди 180-річчя спортивного функціонера відбудуться у театрі імені Гоголя. Окрім традиційного концерту, на сцені ми побачимо ветеранів та зірок спорту. Також запланована зустріч голови НОК Сергія Бубки з керівництвом Полтавщини.

Олексій Дмитрович Бутовський (9 червня 1838 — 25 лютого 1917) — член першого складу і один із засновників Міжнародного олімпійського комітету та сучасного Олімпійського руху, генерал-лейтенант Російської імператорської армії, викладач Полтавського кадетського корпусу та спортивний функціонер. Він залишив понад 70 друкованих праць із фізичного виховання та його історії. Ці розробки Бутовского в тих чи інших формах увійшли в практику в різних навчальних закладах Російської імперії, а згодом - у СРСР.

спорт, ювілей, музей, Олексій Бутовський, Сергій Бубка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.