ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:05 28.01


Сергій Говоров показав полтавцям свої "Кольорові мрії"

Днями у полтавському Духовно-культурному центрі ім. Паїсія Величковського відкрилася персональна виставка Сергія Говорова "Кольорові мрії". В експозиції – авторський живопис, фотографії та книжкові видання.

Це те, що я люблю – море, кораблі, природа. Тому я все це зображую на своїх картинах. До експозиції увійшли практично всі мої художні роботи. Дещо вже розійшлось – якісь роботи пішли від мене раніше, щось устиг подарувати. Книги теж представлені всі ті, до створення яких я дотичний: як ілюстратор, видавець, фотограф або технічний редактор
– розповідає Сергій Говоров.
Сергій, син професійного фотографа, з дитинства сам захоплюється фотографією. В 2016 році став членом Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ), втім, вважає себе більше видавцем, бо це його професія. А живопис та фотографію, скоріше, відносить до власних хобі.
Фотографія дуже мені допомагає в роботі. Наприклад, у туристичних довідниках, що представлені в експозиції, більшість фотографій – близько 80 відсотків – мої власні
– додає Сергій.

Хоча фотороботи Говорова неодноразово виставлялися на виставках, організованих НСФХУ, це – перша персональна експозиція митця. Його живопис також вперше представлений на суд широкої публіки.
Ми з Сергієм Володимировичем співпрацюємо більше п'яти років у питаннях організації виставок: всю друковану продукцію для наших експозицій готує саме видавництво Сергія Говорова. Десь із рік тому я побачив декілька його художніх робіт, написаних ще 1995 року, та запитав, чи планує він продовжувати свою творчість. Він загорівся ідеєю організувати виставку живописних робіт до свого 50-літнього ювілею. І за рік так попрацював, що маємо сьогодні в нашому залі чудову експозицію– коментує директор Духовно-культурного центру ім. Паїсія Величковського Сергій Козлов.

Виставка триватиме протягом місяця, до 26 лютого за адресою: Полтава, Соборний Майдан, 1.

 

культура, виставка, фото, видавництво, ювілей, Сергій Говоров

За темою:

  • Полтавців запрошують на фотовиставку "(Не)помітні історії"
  • У Чорнухах відкрили виставку до річниці Сковороди
  • У Полтаві відкрилася благодійна фотовиставка
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.