ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 26.05


Сергій Іващенко планує збудувати сучасний стадіон у Розсошенцях

Проєкт нової арени передбачає футбольний стадіон, а також критий манеж із полем стандартного розміру зі штучним покриттям та майданчики для тренувань на території колишнього мототреку.

В існуючій будівлі облаштують роздягальні, суддівські кімнати, душові, тренажерні зали, клубний офіс, готель, ресторан і музей СК "Полтава".

На початку травня, за повідомленням сайту Полтавщина, Господарській суд Полтавської області погодився з аргументами прокуратури і повернув Щербанівській сільраді контроль над земельною ділянкою на вул. Комарова, 1 у Розсошенцях, на якій знаходиться мототрек. До цього земельною ділянкою площею понад 6,5 га користувався Полтавський обласний спортивно-технічний клуб Товариства сприяння оборони України.

Рішення суду дало підстави президенту СК "Полтава" та депутату Полтавської міськради Сергію Іващенку подати на розгляд Щербанівської сільради два прохання:

 - надати дозвіл на виготовлення проєктної документації на комплексну реконструкцію мототреку під футбольний стадіон;
 - змінити цільове призначення земельної ділянки.

У планах Сергія Іващенка — створити тут потужну спортивну інфраструктуру.

 — Нині ТОВ СК "Полтава" викупило все майно на цій земельній ділянці, тому ми і подали відповідні прохання. Попередньо ми спілкувалися з депутатами, звичайно, всі зацікавлені у створенні сучасних спортивних об'єктів та розвитку спорту, зокрема, дитячого. Проєкт передбачає реконструкцію існуючої будівлі: на першому поверсі будуть роздягальні, душові, суддівські кімнати, на другому — приміщення клубу, на третьому та четвертому — готель, — зазначив Сергій Васильович. — Потім ми плануємо збудувати чисто футбольний стадіон на майже 10 тисяч глядацьких місць. Поруч запланували збудувати зимовий манеж, а також два тренувальних поля. Звичайно, передбачили місця для паркування автотранспорту (окремо для автобусів) та загальний благоустрій території. Усі норми УЄФА будуть дотримані. Якщо сільрада дозволить, то територію вже незабаром загородимо та охоронятимемо. У поточному році розпочнемо реконструкцію будівлі та будівництво стадіону, зокрема, засіємо поле травою. У 2022 році плануємо вже відкрити офіс клубу, стадіон із тимчасовою трибуною (паралельно буде будуватися основна). Того ж року, сподіваюсь, команда вже буде грати на своїй арені.

Сергій Іващенко зазначив, що акцент робитиме на розвиток дитячого спорту. Зокрема, у Розсошенцях буде тренуватися клубна дитячо-юнацька школа з футболу, працюватиме гурток із авіамодельного спорту, а також займатимуться юні картингісти.

За словами Сергія Іващенка, реалізація проекту розрахована на п'ять років. Орієнтовний кошторис на найближчі два роки — 25-30 млн грн.

Сергій Іващенко став президентом та співвласником заснованого 2011 року спортивного клуба "Полтава" у 2019 році. Наразі футбольна команда клубу виступає у чемпіонаті України серед аматорів і проходить процес атестації клубу під Професіональну футбольну лігу (ПФЛ) України.

проєкт, стадіон, інфраструктура, спорт, діти, Розсошенці

За темою:

  • Канатна дорога в Полтаві: чому проєкт лишився нереалізованим
  • Затвердили переможців проєкту з виробництва дронів у Полтаві
  • Археологи дослідять провалля на вулиці Величковського у Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.