ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:45 05.07


Сергій Іващенко: "Хочеш змін - роби їх"

За ініціативи мешканців полтавського мікрорайону "Садовий", на території житлового комплексу забудовником було встановлено цікавий арт-об'єкт - фотозону. 

За задумкою ініціаторів, такий крок мав би посилити самоідентифікацію мешканців та зробити життя в районі ще більш яскравим. Практику діалогу з жителями підтримав забудовник "Садового" Сергій Іващенко.

"По-перше, мені подобається сам принцип – активна позиція жителів. Це відповідає і моїм внутрішнім переконанням. Під лежачий камінь вода не тече. Хочеш змін – роби їх. По-друге, ідея з фотозоною справді дуже креативна та яскрава. Тому, як тільки ця ідея була озвучена, ми її підхопили і втілили у життя буквально за два тижні".

У запасі мешканців мікрорайону, виявляється, ще багато нових ініціатив, які вони просувають у діалозі із забудовником та управляючою компанією. Це і розвиток велоінфраструктури, і впровадження буккросингу, а також встановлення шахматної та тенісної зон. 

Самі мешканці дуже позитивно оцінюють сам факт діалогу із забудовником. Жителька "Садового" Ірина Хіріна впевнена, що активна та конструктивна позиція людей завжди отримує підтримку команди Іващенка: "Ви подивіться, варто було комусь сказати, що біля фонтану було би непогано проводити міні-концерти, як ідею підхопили. Зараз музичні вечори та дитячий кінозал стали традиційними. Я попросила встановити тенісний стіл для людей зі спеціальними потребами – будь ласка. Не сумніваюсь, що саме з нашого мікрорайону почнуться позитивні зміни у Полтаві. Ми на власному досвіді показуємо, що зміни можливі, потрібне лише бажання жителів".

благоустрій, Садовий, фотозона, забудовник, Сергій Іващенко

За темою:

  • На Полтавщині активісти прибрали смітники біля Блакитних озер
  • У Засульській ОТГ з’явився дитячий майданчик
  • У Пирятині оздоблюють нову зону відпочинку
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.