ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 17.09


Сергій Каплін звинуватив у зломі веб-сторінки свого екс-прес-секретаря

О 4:00 ранку 16 вересня у блозі Сергія Капліна з’явилась інформація про його фінансування. Відверто про те, звідки Каплін отримує кошти та які має справи у Полтаві. Пізніше ця публікація з блогу зникла.

 Колишній нардеп говорить про злом та звинувачує у цьому свого екс-прес-секретаря, а нині керівника прес-служби міської ради Віталія Улибіна та керівництво міста.

Сергій Каплін , депутат ВРУ 7,8 скликань заявив ІРТ: його блог було зламано.

Мені достеменно відомо, що то було зроблено із серверу, з комп’ютера одного із керівників міської ради. Всі здогадуються, з якого комп’ютера і якого керівника. І робили вони це удвох із своїм новим прес-секретарем – це два. Такі дії підпадають під кримінальну відповідальність і, очевидно, після моєї заяви, яка вже зроблена до СБУ та Національної поліції, ці керівники міста, прес-служби понесуть відповідну відповідальність. В цілому я хочу сказати, що керівники міста і їх пресслужба повинні займатися господарськими справами, їм за це платять 50 тисяч гривень на місяць зарплати, тоді, коли середня пенсія у місті – 2 тисячі гривень, коли середня зарплата у місті – ледве-ледве дотягує до 5-6 тисяч гривень. Вони отримують зарплату більше, ніж у Президента вдвічі. І за цю зарплату бухають і п’яними займаються подібними речами. Це абсолютно неприпустимо. Це означає, що нам треба швидше обирати міського голову, наводити порядок у місті, обирати нову міську раду і прощатися з колишніми масажистами і тими, хто на робочих місцях просто розважається, а не працює на простого полтавця

- заявив Каплін.

Нинішній керівник прес-служби Полтавської міської ради та колишній прес-секретар Сергія Капліна Віталій Улибін у свою чергу відкидає такі звинувачення.

Він каже — дуже складно уявити, навіщо б це комусь було потрібно.

Мені, якби, не п’ять років, щоб таким займатись, ну а далі, на скільки я розумію, народний депутат говорить, що звернеться до правоохоронних органів, то хай вони і знайдуть істину

- сказав він.

у коментарях читачі кажуть, що Сергій Каплін зайнявся таким чином самопіаром, бо на нього вже нхто не звертає уваги.

Сергій Каплін, злом

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.