ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:56 08.02


Сергій Міхалок дав у Полтаві другий концерт за останній рік

7 лютого у концерт-холі "Villa Крокодила" відбувся концерт відомого білорусько-українського гурту "Brutto", який відвідали півтисячі полтавців.

До Полтави музиканти завітали в рамках світового турне "Родны край" із презентацією однойменного альбому.  До цього артисти вже раз приїздили у наше місто. 15 березня 2015 року їх концерт запам’ятався скандальним інцидентом. Тоді лідер гурту Сергій Міхалок побив одного з глядачів, який за словами соліста, нецензурно лаявся та показував  йому непристойні жести.

Цього разу обійшлося без ексцесів. Музиканти відіграли двогодинну програму, яка складалася переважно із пісень альбому "Underdog" та "Родны Край". Також панк-рокери порадували глядачів виконанням старих композицій гурту "Ляпис Трубецкой", засновником якого, як відомо, є Міхалок. Серед них  — "Танк", "Железный", "Рабкор", "Воины Света", "Священный огонь", "Матрешка", "Танцуй", "Панас".

Нагадаю, що у вересні 2014-го після 25-річного існування «Ляпис Трубецкой» припинив свою творчу діяльність. Продуктом розпаду "Ляпісів" стала поява двох музичних колективів - "Brutto" і "Trubetskoy".

Наприкінці концерту рокери виконали ліричну композицію "Вечірнє сонце". Ця пісня написана на слова легендарної української поетеси Ліни Костенко і була презентована два місяці тому.

Глядачі підтримали музикантів, організувавши своєрідний флешмоб. Використовуючи папір, фани зобразили текст #BRUTTO_V_MINSKE. Мета - допомогти групі організувати концерт у рідній країні, де наразі їх творчість заборонена владою. Попереду ж у панк-виконавців десятки концертів в Україні, Прибалтиці, Польші та США.

Роман КОРЖИК

культура, концерт, Сергій Міхалок, Brutto

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.