ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 07.03


Сервісні центри МВС повідомили графік роботи у святкові дні

Фахівці регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України у Полтавській області з 9 березня продовжать працювати у звичному режимі.

 

Працівники регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Полтавській області, що знаходиться за адресою: Розсошенці, вулиця Кременчуцька, 2-В, матимуть святкові вихідні 6,7 та 8  березня, а 9 березня продовжать працювати у звичному режимі.

Із 10 березня громадяни можуть отримати послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія. Про це повідомили у регіональному серсвісному центрі.

"Разом із тим нагадуємо, що запис до електронної черги тимчасово недоступний. Наразі проводяться роботи з технічного обслуговування відповідного обладнання. Про їх закінчення повідомимо додатково. Під час проведення робіт, прийом громадян відбуватиметься за попереднім записом за телефонами вашого територіального сервісного центру МВС, або у порядку живої черги (за наявності вільних місць). Більше інформації на сайті та за телефонами +38 063 127 12 19, (0532) 59 14 99", - йдеться у повідомленні.

сервіс, МВС, свято

За темою:

  • Збір на державне пенсійне страхування при першій реєстрації авто змінився
  • У "Полтава-сервіс" - новий керівник
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.