ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 24.12


Сервісні центри МВС запустили єдиний контакт-центр

Сервісні центри МВС запустили всеукраїнський контакт-центр за номером (044) 290-19-88. Основні консультації надаються щодо основних послуг центрів.

А це : видача та обмін посвідчення водія, реєстрація та перереєстрація авто, видача довідок про несудимість, видача та зберігання номерних знаків тощо.

Про це повідомили в прес-службі головного сервісного центру МВС України. 

Зовнішнє спілкування є важливою частиною процесу реформування, саме воно сприяє підвищенню обізнаності та участі громадян у важливих процесах змін. Відкритість комунікації створює надійну інституцію, якій можна довіряти. Сподіваємося, що це відео допоможе підвищити рівень поінформованості суспільства про важливі впровадження реформи сервісних центрів МВС

– зазначає старший радник з питань державного управління EUAM Ukraine Сів-Катріне Лейртрьо.

Сервісні центри МВС активно взаємодіють з громадянами і переконані, що часто саме нестача інформації породжувала корупційні прояви на побутовому рівні та потребу громадян у сторонній допомозі при отриманні державних послуг.

Реформа сервісних центрів МВС триває вже другий рік поспіль. За цей період запустили півсотні нових сервісних центрів МВС та впровадили нововведення, якими вже скористалися близько 2 млн громадян.

Загалом послугами сервісних центрів МВС щорічно користуються 4 млн громадян.

Для інформування та консультування громадян також працюють сайт hsc.gov.ua та фейсбук-сторінка fb.com/hsc.gov.ua Головного сервісного центру МВС.

центри МВС, контакт-центр

За темою:

  • Обласна влада попросила чотири з половиною мільярди на придбання систем оповіщення
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.