ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 11.05


Сервісний центр МВС обслуговує пенсіонерів

Регіональний сервісний центр МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях обслуговує пенсіонерів органів внутрішніх справ.

 

У регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях вже активно працює сектор із пенсійних питань. Сектор веде облік пенсіонерів  МВС, здійснює прийом заяв та документів від громадян для призначення та перерахунку пенсій. 

Колишні співробітники органів внутрішніх справ, які звільнилися зі служби у Полтавській області, можуть звернутися до регіонального сервісного центру МВС за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с.Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В.
  
Для отримання довідки про розмір грошового забезпечення необхідно надати такі документи:
—    заяву;
—    копію паспорта;
—    копію ідентифікаційного коду;
—    копію наказу про звільнення (за наявності).

Заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, що найчастіше пенсіонери органів внутрішніх справ звертаються саме по довідки про розмір грошового забезпечення, однак до функцій нового сектору також належить:
1) прийом заяв та документів, їх опрацювання, перевірка правильності оформлення та направлення до уповноваженого структурного підрозділу МВС цих документів:
— для призначення (перерахунку) пенсії;
— для установлення статусу (ветеран органів внутрішніх справ) відповідно до законодавства, пов’язаного з проходженням служби в органах внутрішніх справ;
— для отримання вдові ветерана органів внутрішніх справ довідок про право на пільги відповідно до Закону України "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист";
2) видача оформлених посвідчень «Ветеран органів внутрішніх справ», нагрудних знаків та довідок для отримання пільг;
3) розгляд звернень, заяв та скарг з питань пенсійного та соціального забезпечення осіб звільнених з органів внутрішніх справ та членів їх сімей, а також іншої кореспонденції з питань, що належать до компетенції сектора.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. 

сервіс, МВС, пенсіонери

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.