ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 12.02


Сесії Полтавської облради вирішили зробити тематично-виїзними

У зв’язку з запланованим капітальним ремонтом сесійної зали обласної ради 12 лютого у Полтавській ОДА на засіданні президії представницького органу вирішили зробити виїзними сесії до кінця 2018 року.

Нагадаємо, на 2018 рік в обласному бюджеті закладені кошти на капітальний ремонт сесійної зали та модернізацію системи голосування.

Перед апаратом Полтавської обласної ради постало непросте завдання – знайти відповідне місце та переформатувати проведення самих сесій. У зв’язку з цим, фахівці апарату розробили й презентували нову процедуру голосування, яка тимчасово замінить звичну систему.

Відтепер голосування відбуватиметься за допомогою різних карток-бюлетенів "за", "проти", "утримався", "правки" тощо.

Цьогорічні сесії Полтавської обласної ради будуть тематичними, тобто стосуватимуться здебільшого якогось із напрямків – екології, інфраструктури, тощо. І проходитимуть у тому населеному пункті області, який найбільше потребує вирішення цієї проблеми. Екологічні, наприклад, у Лохвиці, інфраструктурні – у Горішніх Плавнях, щодо розвитку туристичної галузі, можливо, в Миргороді.

Запланований на цей рік капітальний ремонт сесійної зали і модернізація системи голосування змушують шукати нові варіанти проведення сесій. Тож президія ради запропонувала доволі цікаву ідею – проводити виїзні засідання там, де виникають проблемні питання. Депутати її підтримали. Апарат облради презентував тимчасову процедуру голосування. Журналістів і громадськість апарат облради обіцяє забезпечити транспортом. Різнитиметься лише спосіб голосування

- сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

 

 Модернізація системи голосування передбачає певний час. Зараз виготовляється проектно-кошторисна документація. Повернутися до оновленої сесійної зали обіцяють одразу після закінчення ремонту, до кінця року, повідомляє прес-служба Полтавської ОДА.

сесія обласної ради, виїзні засідання

За темою:

  • Обласна рада внесла зміни до бюджету
  • Полтавські депутати звернулися до релігійних громад. ДОКУМЕНТ
  • Чергове засідання сесії обласної ради прийматиме Кременчук
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.