ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 24.05


Сесія міської ради Полтави виявилася плодотворною

На сесії міськради 24 травня затвердили кадрові перестановки, розподілили додаткові кошти на сфери охорони здоров'я, освіти, ЖКГ і прийняли на баланс міста багатостраждальну будівлю Кадетського корпусу.

Кадрові питання стали ключовими у роботі п'ятнадцятої сесії міської ради.

Своїм рішенням депутати звільнили та виключили зі складу виконавчого комітету першого заступника міського голови Михайла Шевченка. Втім, це рішення ще може заветувати міський голова. А от за звільнення заступника міського голови з питань ЖКГ Андрія Ляміна обранці не змогли зібрати більшість голосів.

Також на засіданні із депутатського складу рішенням територіальної виборчої комісії вивели Дениса Поліщука. Його місце зайняв Олександр Кісільов.

П'ятнадцята сесія, крім цього, включила бюджетні питання, а саме – внесення змін до його показників.

Тетяна Чумак, начальник бюджетно-фінансового управління Полтавського МВК заявила, що Управлінню освіти планується спрямувати 24 229 000 гривень, з них - 10 млн гривень на проведення капітального ремонту асфальтного покриття на території дошкільних навчальних закладів, 210 тисяч гривень - для забезпечення учнів закладів загальної середньої освіти підручниками. Плюс 2 845 000 гривень – на зміцнення матеріальної бази дошкільних закладів освіти, 1 900 000 гривень – на виконання поточних ремонтів покрівель, облаштування водовідведення, мереж тепло- та водопостачання.

Управлінню охорони здоров'я перепаде 14 907 000 гривень. Ці кошти спрямують на придбання меблів та інвентарю, проведення ремонтів у медичних закладах міста, закупівлю медичних препаратів тощо.

Не залишилася без додаткових фінансових вливань і сфера житлово-комунального господарства. Понад 30 млн гривень виділено на ЖКГ — на ремонти під'їздів, підвалів, дахів, ремонт ліфтів, ремонт доріжок біля будинків.

Зрушило з місця і болюче питання Полтави. На баланс міста депутати прийняли Кадетський корпус.

Прийшов лист з Державної судової адміністрації. Тобто, у нас спроба №5. Можливо, державна судова адміністрація забере його собі. Зроблять там будинки правосуддя, та що завгодно. Ми прекрасно розуміємо, що це десятки, а може й сотні мільйонів гривень — щоби відремонтувати його. Тому зараз ставимо його на баланс, на баланс УЖКГ. Якщо заберуть —  заберуть, якщо ні — виділимо кошти і будемо робити консервацію

 — зазначив Олександр Мамай, міський голова.

Під час сесії депутати також прийняли рішення щодо використання червоно-чорних прапорів у місті. Офіційно їх можна буде вивішувати чотири дні на рік: у День героїв (остання неділя травня), День української зброї, День добровольця і в День Гідності та Свободи.

влада, політика, сесія, гроші, освіта, ЖКГ, бюджет, Кадетський корпус

За темою:

  • Полтавська міськрада розгляне понад вісімдесят питань 26 січня
  • У Полтаві скликають позачергову сесію міськради
  • Полтавці приймають бюджет громади-2024. ТРАНСЛЯЦІЯ
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.