ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:09 03.02


Сесія міської ради - уже завтра. Мер пішов на хитрість, щоб залишити старих чиновників

Сесія міської ради, яку хотіли продовжити 16 лютого, відбудеться уже завтра, 4 лютого, і розпочнеться о 10:00. На ній розглядатимуть питання про виконком та заступників мера.

Сесія Полтавської міської ради продовжиться після чергової перерви завтра, 4 лютого. На ній розглядатимуть два питання: щодо зупинення рішень про звільнення заступників міського голови та про розпуск виконавчого комітету.

Як розповів нам депутат міськради Юліан Матвійчук, лідер фрації ВО "Свобода", мерові ця сесія потрібна, щоб скасувати попередні рішення депутатів:

Це сесія потрібна Мамаю, щоб заветувати два попередніх рішення депутатів. Він наклав вето на рішення щодо звільнення його заступників та про розпуск міськвиконкому. Згідно з законом, у нього є 10 днів, щоб винести на сесію ці рішення. В останній день цього строку він і скликав сесію. Розрахунок простий: якщо не буде кворуму, жодне рішення все одно не буде прийняте, і питання ніби зависне в повітрі. Де-факто працюватимуть старі чиновники. Оскільки сесію призначили сьогодні на завтра, то багатьох депутатів на ній і не буде. Такий розрахунок.

Нагадаємо, що депутати вже звільнили заступників Мамая, але той рішення не завізував, а старий виконком уже розпущений, однак новий теж досі не створили.

Лесь ГАВРИЛОВ

сесія, міськрада, Мамай, депутати, голосування, виконком

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.