ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 09.09


Сесія міськради Полтави не відбулася через відсутність кворуму

Сьогодні, 9 вересня, мала розпочатися 16-та сесія Полтавської міськради восьмого скликання, з порядком денним під сто проектів рішень.

Зареєструвалися лише депутати від фракції «За Майбутнє», Юрій Бублик, Сергій Каплін, Влада Співак та Оксана Деркач

Зареєструвалися для участі у засіданні: міський голова Олександр Мамай, депутати з фракції «За Майбутнє» Євген Дикань, Маріанна Соліман, Денис Поліщук, Мілена Муравенко, Ірина Климко, Олександр Калуцький, Сергій Гонтовий, Віктор Булат, Іван Діденко, Ігор Еренбург, позафракційний Юрій Бублик (обраний від «Свободи»), Сергій Каплін, Влада Співак (Партія простих людей) та Оксана Деркач (обрана від ОПЗЖ). Всього — 14 депутатів.

Фракції «Слуга народу», «Європейська Солідарність», «Рідне місто», «Свобода» не з’явилися у повному складі. Від «ППЛ» засідання проігнорували Олександр Артеменко та Ігор Кислов, від «ОПЗЖ» — Тетяна Годяк, Євген Момонт та Віктор Чміль.

Олександр Мамай змушений був констатувати відсутність кворуму (потрібно щонайменше 22 голоси). Він подякувати присутнім та повідомив, що наразі буде намагатися провести наступну сесію, повідомляє «Полтавщина».

8 вересня, напевно прогнозуючи такий розвиток подій, Олександр Мамай попередив, що якщо сесія не збереться тричі поспіль, то він звернеться до парламенту з проханням провести позачергові вибори міської ради.

Сьогоднішня реєстрація депутатів математично точно показала кількість як депутатів, що підтримують Олександра Мамая, так і тих, хто проти нього. Останніх знову математично достатньо для дострокового припинення повноважень міського голови, але процес залежить не тільки від арифметичних чисел.

сесія міськради, кворум

За темою:

  • Сесія Полтавської міськради "провалилася"
  • Полтавський міський голова не має лояльної до себе коаліції
  • Мамай скликає онлайн-сесію міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.