ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 03.06


Сесія облради не відбулася через відсутність кворуму

У понеділок, 3 червня, у Полтаві мала відбутися позачергова сесія обласної ради, але через відсутність кворуму засідання скасували.

Сьогодні, 3 червня 2019 року, у Полтавському краєзнавчому музеї мали провести засідання двадцять шостої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Але у залі зареєструвалися лише шестеро депутатів. Тож, через відсутність кворуму, засідання не відбулося.

– Я завжди за демократичний підхід до вирішення будь-якого питання, у тому числі кадрової політики стосовно мене. Я не боюся, мені не вартувало суцільної боротьби з самим собою, щоб винести ці питання на порядок денний. Ми сесію призначили, але оскільки зареєструвалося лише шість депутатів, сесія не відбудеться, - сказав голова обласної ради Олександр Біленький.

Олександр Юрійович зауважив, що ситуація "показує той запас міцності у людей, які ініціювали документ про скликання позачергової сесії". 

З тих питань, які були винесені на порядок денний, не було жодного економічного питання. "Зараз можна говорити про нездорові амбіції. Саме вони переважають над здоровим глуздом", – прокоментував ситуацію Біленький.

На розгляд депутатів облради виносили сім питань, зокрема, питання про дострокове припинення повноважень та звільнення з посади голови Полтавської обласної ради та його заступників.

політика, влада, сесія, облрада, Олександр Біленький

За темою:

  • Житло для ВПО облаштують у чотирьох громадах Полтавщини
  • У Полтаві за тиждень відбудеться загальноміський день прибирання
  • Ворог атакував інфраструктурний об'єкт під Полтавою
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.