ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:17 24.03


Сесія Полтавської міськради: коаліція "на межі", новий заступник мера, провал звернення проти торгівлі з Росією

24 березня депутати Полтавської міськради обрали Андрія Ляміна заступником міського голови з питань ЖКГ, роздавали в оренду земельні ділянки та не прийняли звернення до Президента проти торгівлі з Росією.

Сесійний день на Соборності, 36 був багатим на події та переповнений емоціями. Ще до початку засідання депутата від "Батьківщини" Анатолія Клименка невідомі облили червоною фарбою. Він вирішив, що це справа рук людей екс-депутата міськради Сергія Чередніченка і написав на того заяву до поліції.

Голосування з перших питань засвідчили, що де-факто провладну більшість покинула фракція "Рідне місто". Натомість, депутат від "Самопомочі" Світлана Бондарєва перейшла до більшості та навіть пересіла на нове місце у рядах фракції "Совість України". Лідер міської "Самопомочі" Ігор Окіпнюк оголосив із трибуни про виключення її з фракції.

Таким чином, коаліція з БПП, "Совісті України" та "Батьківщини" отримала хитку перевагу в один голос. Кільком питанням про виділення земельних ділянок для торгівлі не вистачило саме одного голосу, якщо хтось із провладних депутатів оголошував про конфлікт інтересів та не міг брати участі в голосуванні (Олег Бєлоножко, Дмитро Петров).

Депутати міськради обрали Андрія Ляміна заступником міського голови з питань ЖКГ, навіть не зважаючи на той факт, що на жодній із комісій, які збирали до цього, Лямін не мав підтримки депутатів.

Депутати погодили рішення щодо забудови прирічного парку на березі Ворскли (у мікрорайоні Левада), ухвалили рішення знизити податки для ФОП другої групи з 2018 року, а також низку земельних і комунальних питань. Також Полтавська міська рада підтримала пропозицію голови фракції "Батьківщина" Олега Бєлоножка звернутися до Президента України про підтримку заборони продажу сільськогосподарських земель. За дане звернення активно агітував присутніх міський голова Полтави Олександр Мамай, а також висловили свою підтримку депутати від опозиції.

Окрім того, новостворена більшість не підтримала проект звернення до органів влади щодо припинення фінансово-економічних відносин із Росією, блокади ОРДЛО та вимогою звільнення українських полонених. Звернення  виносив на розгляд голова фракції "Свободи" Юліан Матвійчук, який, однак, не знайшов розуміння у депутатів коаліції.

 

влада, сесія, міськрада, Андрій Лямін

За темою:

  • Депутати Полтавської облради просять не допустити вилучення коштів місцевих бюджетів
  • У Полтаві скликають планову сесію міської ради
  • Новим секретарем міськради Полтави стала Катерина Ямщикова
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.